Xstream Koruma

Sophos Güvenlik Duvarı’nın Xstream mimarisi sizin en yeni tehditlere karşı korurken önemli SaaS
SD-WAN ve bulut uygulamaları trafiğinizi hızlandırır.

TLS 1.3 Şifre Çözme

Hızlı ve etkin TLS inceleme özelliği ile en son kapsamlı istisnai durumları içeren standartları sağlarken kör noktanız kalmasın. Bunun yanında işaretle-tıkla şeklinde çalışan kural oluşturma araçları ile işleriniz daha kolay.

Derin Paket İnceleme

Yüksek performanslı veri akışına yönelik derin paket inceleme özelliğinin yanında yeni nesil IPS, web koruma, uygulama denetimi, derin öğrenme ve Sophos Labs tarafından desteklenen sandboxing ile en son fidye yazılımlarını durdurun.

Uygulama Hızlandırma

Saas, SD-WAN ve bulut trafiğinizi Xstream Fastpath ile performansınızı optimize ederken VoIP, video ve diğer güvenilir uygulamalarınızı otomatik olarak hızlandırın.

Sophos Xstream

Güçlü Performans

XGS serisi, günümüzde ihtiyaç duyduğunuz kapsamlı, dağıtık ve şifreli ağlara yönelik, ödediğiniz her kuruşu hak eden Xstream performansı sizlere sunar.

Xstream ile Güçlendirildi

Donanım seviyesinde önemli SaaS, SD-WAN ve bulut trafiğinizi hızlandırıp ve yükünüzü azaltırken TLS ve derin paket inceleme işlemlerini Xstream Akış İşlemcisi ile yüksek performans ile çalıştırır.

Yüksek Hızlı Bağlantı

Yüksek hızlı bakır, fiber, PoE ve WiFi gibi geniş yelpazedeki eklenti seçeneklerini kullanarak güvenlik duvarınızın esnekliğinden faydalanın.

Amaca Yönelik Performans

Çift işlemci mimarisi, bellek miktarı ve yüksek performanslı katı durum diskleriyle sınırları zorlayan işlemleri bile Sophos güvenlik duvarınızla üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Sophos XGS

XGS Serisi

Amaca yönelik üretilen cihazlarla en yüksek performansı sağlar.

Sanal

VMWare, Citrix,Microsoft Hyper-V ve KVM üzerinde kurulum yapın.

Azure

Azure bulut platformunda bulunan ağ altyapınızı koruyun.

Yazılım

Sophos Firewall OS imajını Intel tabanlı donanıma ya da sunucuya yükleyin.

Başka Yerde Bulamayacağınız Güvenlik Özellikleri

XGS güvenlik duvarı işlerinizi daha kolay hale getirmekle kalmayıp, bilgisayar ağınızı daha güvenli hale getirecek yenilikçi özelliklere sahiptir.

Senkronize Güvenlik

Alanında ilk olan Synchronized Security, endpoint cihazlarınızla güvenlik duvarınızın birbiriyle konuşmasını sağlar ve böylece başka hiç bir yerde bulunmayan içgörü ve koordinasyona sahip olursunuz. Güvenlik duvarı, zararlı yazılım bulaşan endpoint cihazlarınızı denetlenip, temizlenene kadar bilgisayar ağınızdan izole eder. Synchronized Security’nin bir diğer özelliği ise senkronize uygulama kontrolüdür. Bu özellik sayesinde, bilgisayar ağınızda bilinmeyen veri trafiği oluşturan endpoint cihazları da tespit edebilirsiniz.

Bütünleşik Güvenlik Duvar Kuralları

IP adresi, lokasyon, ağ ya da cihaz bağımsız olarak kullanıcı seviyesinde uygulamalar, bant genişliği ve diğer bilgisayar ağı kaynaklarına erişimine yönelik oluşturulan kimlik tabanlı kural teknolojimiz ile farklı bir deneyime ulaşırsınız. Sophos XG, güvenlik duvarı kurallarını kelimenin tam anlamıyla başka bir katmana taşır.

Sizin Gibi Düşünen Bir Güvenlik Duvarı

Ön tanımlı kural şablonları, Microsoft Exchange veya SharePoint gibi uygulamalarda size hızlı ve basit koruma sağlar. Basitçe listeden kural seçmeniz ve bir kaç bilgi temin etmeniz sonucunda ön tanımlı kural şablonları diğer tüm güvenlik için gereken işlemleri size sağlar. Otomatik olarak iç ve dışa yönelik kuralları ayarlar ve sistem son durumunu basit bir dille size gösterir.

En Riskli Kullanıcılara Yönelik Denetim

Sophos User Threat Quotient (UTQ), kullanıcı davranışları üzerinde size istihbarat sağlar. Güvenlik duvarımız her kullanıcının web kullanma alışkanlıklarını, ileri düzey tehdit mekanizmalarını ve riskli davranışlarda bulunan kullanıcıları tanımlayarak ilişkilendirir.