background

Temel siber koruma ile kesinti süresini ve veri kaybını önleyin

Acronis Cyber Protect Cloud, yedekleme ve yeni nesil, yapay zeka tabanlı kötü amaçlı yazılım koruması, virüs koruması ve uç nokta koruma yönetimini tek bir çözümde birleştirir.


Entegrasyon ve otomasyon, verimliliği artırır ve işletme maliyetlerini düşürürken karmaşıklığı azaltarak hizmet sağlayıcıları için rakipsiz koruma sağlar.

background
Image

Dünyanın en iyi yedekleme ve kurtarma çözümü

Sıfıra yakın RPO ve RTO ile 20’den fazla platformda iş yüklerini korumak için full imaj ve dosya düzeyinde yedekleme ve kurtarma.

Image

Ücretsiz olarak temel siber koruma ile güçlendirildi

Gelişmiş yapay zeka tabanlı davranış algılama motoru, müşteri iş yüklerine yönelik kötü amaçlı yazılımları, fidye yazılımlarını ve sıfır gün saldırılarını durdurur.

Image

MSP’ler için oluşturulmuş koruma yönetimi ile

Merkezî yönetim ile veri koruma, siber güvenlik ve uç nokta yönetimini tek bir çözümde entegre eder. RMM ve PSA sistemleriyle sorunsuz entegrasyon.

Image

Gelişmiş koruma paketleriyle hizmetlerinizin kapsamını genişletin

Gelişmiş koruma paketleri ve eşsiz siber koruma özellikleriyle hizmetlerinizi daha da güçlendirecek diğer güçlü bileşenleri ekleyin. Yalnızca müşterilerinizin ihtiyacı olan işlevler için ödeme yaparak maliyetlerinizi kontrol edin.

 • Riski azaltın
  Image

  Yeni nesil siber korumayla tüm müşteri iş yüklerini güvence altına alın

  İş yüklerinin %100’ünü kapsayan entegre siber koruma ile müşterilerinizin güvenlik risklerini en aza indirin ve mevcut güvenlik sağlayıcınızda bulunmayan benzersiz özelliklerin kapısını açın. 2021’in siber tehditlerinin üstesinden gelin ve güvenlik olaylarını ve ihlallerini büyük oranda azaltın.


  Bağımsız testlerde lider (VB100, AV Test, AV-Comparatives, ICSA Labs) çözümden yararlanın.

 • Karlılığı artırın
  Image

  Aylık sürekli gelirinizi artırın

  Siber güvenlik, yedekleme ve felaket kurtarma kurtarması, dosya eşitleme ve paylaşımı ve iş yükü yönetimini içeren tek bir çözümle güvenlik hizmetlerinizi güçlendirin ve kolay ek ve çapraz satış fırsatlarının kapısını açın. Siber koruma sonuçlarınızı entegre raporlama ile müşterilerinize göstererek müşteri dalgalanmasını azaltın.


  Önceden hazırlanmış eğitim ve pazarlama materyallerimizle müşteri sadakati ve güveni inşa edin.

 • Maliyeti azaltın
  Image

  Siber koruma maliyetlerini %50’ye varan oranda azaltın

  Birden fazla sağlayıcıdan birden fazla farklı çözüm satın almak yerine sağlayıcıları birleştirerek maliyet tasarrufunun kapısını açın. Yönetimi basitleştirir, iş akışı otomasyonunu iyileştirir ve bir dizi farklı ürün kullanmanın yarattığı güvenlik risklerini azaltır.


  Entegre bir çözümle tek olanın gücünden yararlanın: tek lisans, tek ajan, tek bir sezgisel konsolla kontrol ve dağıtım.