Çözümlerimiz

Müşterilerimize sunduğumuz bazı çözümler

Yazılımlarımız

Logparse modern SIEM, SOAR ve Raporlama çözümümüz şirketinizde bulunan Güvenlik Duvarı, Antivirüs, Active Directory, Web Server, Access Point, Switch gibi birçok cihazdan alınan log kayıtları ile ilgili analizler, alertler ve aksiyonlar alan şirketimizin en önemli yazılımlarından biridir.

Baglan Online Hotspot Çözümü, 5651 Loglama ve iş akışları, dosya yönetimi, görev takibi, yardım masası, sözleşme takibi, envanter, hatırlatmalar, Office 365 Mail arşivleme ve daha bir çok modüle sahip 4fastflow Extranet / Intranet firmanıza avantaj sağlayacak yazılımlarımız için lütfen arayınız.

Server ve Storage

IBM Storwize, HPE Simplivity, HPE Nimble, EMC, SUPERMICRO Sunucu ve storage satışından kurulumuna ve desteğine kadar profesyonel hizmet

Cluster çözümlerle yüksek çalışabilirlik.

Anlaşmanıza göre yedek parça bulundurma hizmeti.

Yedekleme

Acronis Cyber Protect Cloud ile kritik sunucularınızı, verilerinizi kolay bir şekilde yedekleyebilir, sunucu arızaları durumunda ayrılan kaynaklarda Cloud üzerinde sunucularınızı çalıştırabilirsiniz. Firmamız Acronis Çözüm Ortağıdır.

Kritik seviye önem taşıyan Terminallerinizi, Mobil Cihazlarınızı, SQL, Oracle veritabanlarınızı, Office 365 Mail hesaplarınızı, Linux tabanlı işletim sistemlerinizi yedekleyebilirsiniz.

Güvenlik ve DLP

Firewall, Antivirüs, DLP, Password Manager, sistemleri hakkında çözümler üretiriz.

Sophos, Targitas, Wallix, Trend Micro, Mcafee, Forcepoint, Barracuda, Terramind, Kaspersky, sistemlerinde ileri seviye bilgi ve tecrübeye sahibiz.

Open Source çözümlerimizle firmanıza hizmetler sunmaktayız.
NAC Çözümleri, Openstack Çözümleri