Yapay Zeka ile Daha Akıllı E-posta Güvenliği

Günümüzün e-posta tehditleri hızlı bir şekilde hareket etmekte ve bu tehditler büyüyen işletmelerin de öngörüye sahip olan e-posta güvenliği ihtiyacını arttırmaktadır. Sophos Email ile bugünün tehditlerini yarının gözüyle önleyin.

Geleceği Görün

Ödüllü çözümümüz Intercept X’e ait derin öğrenme nöral ağı teknolojimiz, Sophos Email sandboxing’te de bulunmakta, sıfır günü zararlı yazılımlarını ve istenmeyen uygulamaları engellemektedir.

Fidye Yazılımlarını Durdurun

İleri seviye fidye yazılımlarına karşı varolan en iyi çözümdür. Sophos Email davranış analizi kullanarak herhangi fidye yazılımı ya da açılış kaydı yazılımı daha önceden tespit edilmemiş olsa dahi durdurur.

Görünmez Saldırıları Engelleyin

Tıklama anında URL koruması e-posta içeriğinde bulunan web sitesi bağlantılarını e-posta daha iletilmeden kontrol edilir, içeriğe tıkladığınız anda ise diğer e-posta güvenliği çözümlerinin kaçırdığı gizli ve gecikmeli saldırıları önler..

İstenmeyen e-postalardan ve zararlı yazılımlardan korunun

Günlük milyonlarca e-posta işleyerek SophosLabs, Sophos Email Gateway ürününüzün her saat ortaya çıkan yeni binlerce tehditi içeriye sızdırmamanız için sürekli olarak çalışır.

IP bilinirlik filtresi istenmeyen e-postaların %90’ını daha ağınıza gelmeden engeller.

Anti-spam ve antivirüs motorları geri kalan %10’u yakalar.

E-posta filtreleme çok sayıda dilde ileri düzey tespit metodları kullanır.

Siber Tehditlere Daha Hızlı Müdahale Edin

Sophos Email, tüm Sophos ürünlerinizi yönetmek için tesis edilen bulut tabanlı Central konsolu üzerinden yönetilebilir.

Sadece Sophos Central, e-posta yoluyla gelen tehditlere karşı birden fazla savunma hattı kurmanıza imkan sağlar, bu sayede tehditlere daha hızlı bir şekilde müdahale edersiniz. Çok sayıda katmana; güvenli e-posta, siber güvenlik farkındalık eğitimi ve yeni nesil endpoint koruması tek bir portal üzerinden yönetilebilecek şekilde dahil edilmiştir.

E-posta Şifreleme

Kullanımı kolay Sophos Encryption ile hassas veri içeren e-posta ve bu e-postalara ait ekleri şifreleyin. Gönderilen e-postalar şifreli e-posta eki haline getirilir ve alıcının e-posta kutusuna gönderilir.

Tüm e-postayı ya da sadece eklerini şifreli hale getirebilirsiniz.

0365 için eklenti butonuyla hızlıca, güvenli şekilde e-posta gönderin ya da işletmenize ait e-postaların konu kısmına özel bir etiket ekleyebilirsiniz (Örn: Güvenli:*********)

Sophos Secure Messaging Portal üzerinden güvenli bir şekilde e-posta alabilir ve gönderebilirsiniz.